BOLJE DA NISU IGRALI: Pobeda Junajteda u senci teške povrede fudbalera Crvenih đavola!

09.01.2021

22:30

Fudbaleri Mančester junajteda pobedom nad Votfordom 1:0 plasirali su se u 1/16 finala FA Kupa.

Fudbaleri Mančester junajteda

Jedini gol na meču postigao je škotski reprezentativac Skot Mektominej u petom minutu susreta. Bivši reprezentativac Srbije Nemanja Matić ušao je u igru u 79. minutu umesto Džesija Lingarda.

Junajted je odigrao nešto slabiji meč, ali dovoljno za plasman dalje.

Jedini problem je povreda štopera  Erika Baija, koji je pred kraj prvog poluvremena napustio igru.

Mogao je Mančester junajted i ubedljivije da slavi, ali je golman gostujuće ekipe u drugom poluvremenu imao tri dobre odbrane.