(VIDEO) ŠPANIJA BRUJI O GOLČINI SRBINA: Račićeva bomba sa 30 metara!

07.01.2021

20:45

Fudbaleri Valensije igraju očajno u Primeri, ali su zato u Kupu kralja stigli do ubedljive pobede od 4:1 nad Jeklanom.

Uroš Račić u duelu sa Mesijem

Slepi miševi su se tako plasirali u 1/16 finala ovog takmičenja. Srpski reprezentativac Uroš Račić odigrao je ceo meč i bio je strelac.

Posle vodećeg gola Lija u sedmom minutu, Račić je na asistenciju Koindredija dva minuta kasnije bio strelac. Srbin je postigao golčinu sa 30 metara! Sobrino se pobrinuo za 3:0 u 34. minutu i tada je sve bilo rešeno.

Martinez je u 46. postigao gol za domaćina, dok je Koreja postavio konačan rezultat u 53. minutu.

Dalje je prošao i Hihon, koji je u gostima savladao Amorebijetu sa 1:0. Strelac jedinog gola bio je Salvador u 74. minutu. Đurđević je meč počeo na klupi i ušao je u igru u 70. minutu.