KAKVO VEČE U FRANCUSKOJ: Radonjić konačno pogodio, Poketino razočarao na debiju!

06.01.2021

22:08

Sjajno veče u šampionatu Francuske.

Nemanja Radonjić

Maurisio Poketino debitovao je remijem na klupi PSŽ-a. Parižani su odigrali nerešeno 1:1 na gostovanju Sent Etjenu.

Sve je bilo gotovo već u 22. minutu. Hamuma je doneo prednost domaćinu u 19. minutu, a 180 sekundi kasnije Kean je izjednačio na 1:1.

PSŽ je imao veći posed lopte, ali je odigrao poprilično slab meč, pa nije stigao do sva tri boda. Imaće mnogo posla na Parku prinčeva argentinski stručnjak. PSŽ je tako ostao na drugom mestu i ima tri boda manje od vodećeg Liona, koji je večeras savladao Lens sa 3:2.

Maurisio Poketino

Srpski fudbaler Nemanja Radonjić postigao je prvi gol u novoj sezoni u pobedi Marseja nad Monpeljeom od 3:1.

Bivši fudbaler Zvezde je doneo prednost svom timu u 41. minutu na asistenciju Tovana. Gosti su preko Molea stigli do poravnanja u 52. minutu. Ipak, do kraja meča Marsej postiže još dva gola, pogađali su Paje i Žermen, i stiže do važne pobede. Olimpik je sad na petom mestu.