ŠTA BI ONI BEZ NJEGA: Mesi dao dva komada i doneo Barseloni preokret na teškom gostovanju!

06.01.2021

22:15

Fudbaleri Barselone savladali su u Baskiji Atletik Bilbao rezultatom 3:2 u zaostalom meču 2. kola španske Primere.

Slavlje fudbalera Barselone

Ovim trijumfom ekipa Ronalda Kumana skočila je na treće mesto na tabeli, dok je Bilbao propustio šansu da osvoji bodove na debiju novog trenera Marselinja.

Ipak, domaćin je mnogo bolje otvorio meč, pa je već na samom startu Injaki Vilijams doneo prednost Atletiku.

Do kraja poluvremena Barsa pravi potpuni preokret. Pedri je u 14. izjednačio na 1:1, a u 38. minutu vođstvo Kataloncima donosi Lionel Mesi.

Sjajni Argentinac je u 62. minutu postigao svoj drugi gol na meču i doneo dva gola prednosti Barseloni. Uspeo je Bilbao 90. minutu da smanji na 3:2 preko Muniaina.