POTPUNO NEOČEKIVANO: Veliki DEBAKL pred evropsko proleće!

02.01.2021

16:48

Ovome se mnogi nisu nadali.

Seku Sanogo na meču Zvezda - Hofenhajm

U subotu popodne na programu su bili dueli 14. kola nemačke Bundeslige, a veliki šamar doživeo je Hofenhajm. Učesnik 1/16 finala Lige Evrope, poražen je na svom stadionu "Rajn-Nekar" od Frajburga sa laganih 1:3, ali su gosti već do poluvremena imali velikih 3:0 čime su rešili pitanje pobednika.

Strelci su bili Santamarija u 7, Grifo u 34, dok je u 42. minutu meča Kasim dao autogol. POčasni pogodak za "hofe" delo je Bebua u 58. minutu igre.

Ajntraht iz Franfurta je uspeo da kod kuće nadigra Bajer iz Leverkuzena, posle preokreta (2:1), dok je Mehengladbah slavio u Bilefeldu minimalni rezultatom.