ČUDO NA "KAMP NOU": Sjajna vest za Marka Dmitrovića!

29.12.2020

20:27

Eibar odoleo Barsi.

Dmitrović protiv Barselone

Fudbaleri Barselone i Eibara remizirali su u 16. kolu španske La lige na stadionu "Kamp Nou" rezultatom 1:1 (0:0).

Odličnu partiju pružio je reprezentativni golman Marko Dmitrović koji je sa četiri "ključne" odbrane pomogao svom timu da odoli protiv favorizovanog velikana.

Oba pogotka viđena su u drugom delu igre. Kike je doveo goste u vođstvo u 57. minutu, a izjednačio je Dembele deset minuta kasnije.

Usledila je ofanziva Katalonaca, ali bez uspeha, pa je Barsa "prosula" važna dva boda.

Ranije u utorak, Sevilja je na "Ramon Sančes Pishuanu" nadigrala Viljareal sa 2:0, a pogotke su postigli Okampos iz penala i En Nesiri.