TOTALNA DOMINACIJA: Još jedan gol bivšeg napadača Zvezde!

28.12.2020

22:43

Fudbaleri Makabi Tel Aviva savladali su u 13. kolu izraelskog šampionata u gradskom derbiju Hapoel sa 4:0.

Fudbaleri Crvene zvezde

Jedan od četiri pogodaka postigao je i bivši fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić koji je tako postigao svoj peti gol u dresu "Ponosa Izraela".

Posle prvih sat vremena bez pogodaka, usledio je žestok udar gostiju koji su poveli u 61. minutu preko Pereca.

Na 2:0 je povisio Pešić samo minut nakon toga, da bi u 74. Almog takođe uspeo da se upiše u strelce. Konačan rezultat postavio je Koen u 90. minutu susreta.

Makabi je ovom pobedom zauzeo drugu poziciju i zaostaje za liderom Makabijem iz Haife osam bodova.