RODŽERS SE KOCKAO I OSVOJIO BOD: Barnsova magija spasila Lester od poraza od Lukinog Palasa!

28.12.2020

16:56

Fudbaleri Kristal Palasa remizirali su na Selhrst Parku sa Lesterom 1:1 u okviru 16. kola Premijer lige.

Barns u duelu sa Aldervejreldom

Ovim bodom Lester je skočio na drugo mesto, dok je Palas prestigao Njukasl i sad je 13. na tabeli.

Trener Lisica je dosta istumbao tim za ovaj meč, pa su na klupi ostali Tilemans, Ndidi i Vardi, dok Medisona nije bilo ni u protokolu.

Ipak, i pored toga Lester je mogao do vođstva u 19. minutu. Ihenačo je izveo penal, ali je Guaita fantastično odbranio.

Na poluvremenu je bilo 0:0, a onda šok za goste u 58. minutu. Najbolji fudbaler Kristal Palasa Vilfrid Zaha postiže gol i donosi prednost od 1:0 londonskom timu.

Rodžers je shvatio da je vrag odneo šalu, pa je u igru ubacio Vardija i Greja, a nešto ranije na teren je ušao i Tilemans. Kristal Palas se sjajno branio i činilo se da će osvojiti sva tri boda, ali je onda Harvi Barns napravio pravu malu magiju i sjajnim udarcem savladao Guaitu za 1:1 u 83. minutu.

Do kraja meča Lester je imao nekoliko opasnih napada, ali do gola nije mogao, pa su timovi podelili bodove. Luka Milivojević je sa kapitenskom trakom svih 90 minuta predvodio ekipu Kristal Palasa.