Siti matirao Njukasl u dva poteza, minimalac Evertona protiv fenjeraša!

26.12.2020

21:52

Fudbaleri Mančester sitija rutinski su savladali Njukasl sa 2:0 u 15. kolu Premijer lige, dok je Everton sa 1:0 pobedio Šefild junajted.

Fudbaleri Sitija

Izabranici Pepa Gvardiole postigli su po gol u oba poluvremena. U prvom je strelac bio Ilkaj Gindoan, a u drugom Feran Tores.

Siti je kontrolisao utakmicu u potpunosti, imao je posed veći od 80 odsto, a mogao je da postigne još koji pogodak.

De Brujne je dva puta ulazio u gol šansu, a Bernardo Silva i Serhio Aguero po jedanput.

Siti je nastavio seriju dobrih rezultata i sada je peti sa 26 bodova.

Šefild - Everton

U ovom terminu odigran je još jeda duel u kojem je Everton ostvario pobedu na gostovanju kod Šefild junajteda.

Tim Karla Anćelotija je iz jedine prave šanse na meču stigao do pogotka, a strelac u 80. minutu je bio Gilfi Sigurdson.