POTOP JUVENTUSA USRED TORINA: Vlahović i ekipa bacili na kolena Ronalda - pobeda za spas sezone!

22.12.2020

21:48

Velika pobede Fiorentine usred Torina, pao je Juventus sa ubedljivih 3:0.

FK Fiorentina

Srpski fudbaler Dušan Vlahović je sjajno otvorio meč pošto je već u 3. minutu imao minijaturu, dobio loptu od Riberija, izbio je sam ispred golmana Ščešnjeg, i perfektno ga lobova, a strašna odbrana Juvea je ostala daleko iza.

Verovatno je utakmicu odredio i direktan crveni karton koji je u 17. minutu sasvim zaslužio Huan Kvadrado.

Izgubio je loptu u prodoru, pokušao da je povrati i nesmotreno žestoko startovao na nogu Kastroviljija.

Juventus je napadao i pored igrača manje, a Kristijano Ronaldo je u 33. minutu mogao da smanji zaostatak. Međutim, lopta koju je poslao otišla je za malo pored leve stative.

U 57. minutu je Portugalcu poništen pogodak zbog ofsajda, a u 76. minutu je sve bilo rešeno. Niz nesrećnih događaja za Juventus nastavio je Aleks Sandro autogolom.

Pet minuta kasnije bivši igrač Juventusa Martin Kaseres zadao je poslednji udarac "staroj dami".

Prodor Birađija po levoj strani je dočekao na petercu i poslao loptu u mrežu, postavivši tako konačnih i šokantnih 0:3 u Torinu.