TRESE SE BUNDESLIGA: Potez KARIJERE Dejana Joveljića!

20.12.2020

17:02

Srbin nastavio dominaciju.

Bivši napadač Crvene zvezde Dejan Joveljić

Fudbaleri Volfsbergera iznenadili su Salcburg u 12. kolu austrijske Bundeslige trijumfom u gostima rezultatom 3:2!

Junak trijumfa bio je bivši napadač Crvene zvezde Dejan Joveljić koji je najpre asistirao Šerceru u 50. minutu, da bi samo stotinak sekundi kasnije i sam zatresao mrežu učesnika ovosezonske Lige šampiona.

Nema dileme da je popularni "Jovelja" načinio pravi potez kada je prihvatio da se iz Frankfurta preseli na pozajmicu u Austriju.

Salcburg je smanjio u 64. minutu, a samo nekoliko sekundi kasnije, Joveljić je zamenjen. Šampion je pet minuta kasnije izjednačio i činilo se da ide ka preokretu. Ipak, zasluženu pobedu Volfsbergeru doneo je Perec u 79. minutu.