20.12.2020

16:32

Bačkotopolci još jednom slavili.

Bivši trener ekipe TSC Zoltan Sabo

Trijumfom TSC-a u Ivanjici nad Javorom rezultatom 2:1 spuštena je zavesa na jesenji deo Superlige Srbije.

Bačkotopolci, koji su prošle nedelje iznenada ostali bez trenera Zoltana Saba koji je preminuo zbog problema sa plućima, došli su do nova tri boda na krilima odličnog Lukića koji je bio dvostruki strelac.

On je najpre realizovao kazneni udarac u 55. minutu utakmice, da bi pogotkom u 90. obezbedio slavlje gostima. Prethodno je izjednačenje Ivanjičanima doneo Jevtić u 64. minutu utakmice.

TSC je jesenju sezonu okončao na desetom mestu na tabeli sa 27 bodova, dok je Javor 13. sa šest manje.