20.12.2020

16:17

"Pevci" kao da nisu znali šta ih je snašlo danas protiv Lestera.

Hari Kejn i njegov Totenhem ubedljivo su poraženi od Lestera

Koncepcija Žozea Murinja polako urađa plodom u Totenhemu, ali je današnji poraz od 2:0 protiv "lisica" izgledao dosta loše.

Ne samo da je klub iz Londona bukvalno dobio samog sebe, već još nije mogao ni da zapreti ozbiljnije Kasperu Šmajhelu.

Da će biti loš da u kancelariji ustanovio je Orije u samoj završnici prvog poluvremena, kada je skrivio penal nad Fofanom.

Totenhem - Lester

Vardi je bio precizan sa bele tačke, pa je Lester zadovoljan otišao u svlačionicu.

Ništa bolje nisu izgledali "pevci" ni u drugom poluvremenu, pa je Aldervereld krunisao katastrofu autogolom u 59. minutu.

Dok kraja je Lester profesionalo čuvao rezultat, pa sada zauzima drugo mesto na tabeli, dok je Totenhem pao na četvrtu poziciju.