MILINKOVIĆ-SAVIĆ ČINIO ČUDA NA GOLU: Bolonji samo bod!

20.12.2020

14:00

Fudbaleri Bolonje remizirali su 1:1 na gostovanju Torinu u okviru 13. kola Serije A.

Rovovska bitka vođena je u Torinu

Iako je Siniša Mihajlović najavljivao da će njegov tim ići na pobedu, Bolonja je uspela da dođe svega do boda.

Torino je u susret ušao sa poslednjeg mesta, bod mu je privremeno doneo skok na 18. mesto, dok je Bolonja trenutno 12. sa 14 bodova. Bolonja je u prvom poluvremenu najbolju priliku imala u devetom minutu kada je Matijas Svanberg pogodio prečku.

U drugom delu, Musa Berou je u 65. minutu šutirao odličnop, ali je golman Torina Vanja Milinković-Savić bio na visini zadatka.

Četiri minuta kasnije, domaćin je poveo. Prekid sa leve strane izveo je Simone Verdi, poslao je u peterac, a nespretno je reagovao golman Anđelo da Kosta kog je lopta pogodila u nogu i odbila se u mrežu.

Bolonja je do boda stigla pogotkom Roberta Sorijana u 78. minutu. Bila je to odlična akcija, Sorijano je odlično prihvatio loptu i neodbranjivim udarcem poslao loptu u donji levi ugao za konačnih 1:1.