ZVEZDINA RUTINA PROTIV BAČKE: Ivanić i Falčineli za novu pobedu, Milojević branio kao u transu!

13.12.2020

17:54

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali ekipu Bačke sa 2:0 na stadionu "Rajko Mitić" u poslednjoj utakmici 18. kola Linglong Superlige Srbije.

FK Crvena zvezda

Zvezda je dominirala tokom čitavog meča, ali na golu Bačke je blistao raspoloženi Aleksa Milojević.

Čuvar mreže gostiju je odbranio udarce Bena, Ivanića, Milunovića i Falčinelija u prvom poluvremenu.

Imao je i sreće jer su crveno-beli dva puta pogađali okvir gola (stativa posle centaršuta Bena i prečka Falčinelija), posle čega je i dalje bilo 0:0.

Gledali smo zanimljivih 45 minuta. A onda je Zvezda sve dileme rešila za samo 10 minuta u drugom poluvremenu.

Prvo je Mirko Ivanić pogodio posle samo 36 sekundi igre, na odbitak i odbranu Milojevića nakon udarca Bena, a ubrzo je pitanje pobednika rešio prvi centarfor Zvezde.

Falčineli se kao pravi italijanski napadač najbolje snašao u petercu gostiju i smestio loptu u mrežu posle još jedne odbrane Milojevića.

Do kraja utakmice videli smo sporiji tempo i Zvezdino odrađivanje posla.

Tim Dejana Stankovića je na kraju 19. runde ostala na devet bodova razlike u odnosu na prvog pratioca i "večitog" rivala Partizan.