OGROMNA NULA: Ako niste gledali Mančesterski derbi, ništa niste propustili!

12.12.2020

19:29

Mančester junajted i Mančester siti su u najvažnijem meču 12. kola Premijer lige odigrali bez golova 0:0.

Junajted - Siti

Na Old Trafordu viđen je samo po jedan šut u okvir gola na obe strane, a nešto bliži pobedi bili su gostujući igrači.

Najbolju šansu u prvom poluvremenu propustio je Rijad Marez u 35. minutu kada je pokušao da savlada Davida De Heu iz izgledne pozicije.

Samo nekoliko minuta ranije Hari Megvajer je pokušao glavom, ali je lopta otišla iznad prečke.

Ni drugo poluvreme nije bilo ništa bolje, iako je početak bio izuzetno zanimljiv.

U 47. minutu Markus Rašford je pao posle duela sa Kajlom Vokerom, a sudija Kavana je pokazao na belu tačku.

Ipak, VAR je pokazao da je napadač Junajteda, pre pada u šesnaestercu protivnika, bio u ofsajdu.

Tempo je bio spor, a mančesterski rivali kao da su bili zadovoljni postojećim rezultatom.

Ni u finišu nije bilo prilika, tako da je utakmica završena podelom bodova, 0:0.