Torino se DIGAO IZ MRTVIH UZALUD, Vulićev Krotone pokerom do PRVE POBEDE!

12.12.2020

19:19

Fudbaleri Torina poraženi su na svom terenu od Udinezea 3:2 u uzbudljivom meču 11. kola Serije A, nešto ranije su fudbaleri Krotonea savladali su Speciju sa 4:1.

Saša Lukić

Vodeći gol za goste iz Udina postigao je Argentinac Ignasio u 24. minutu na asistenciju Đerara Delofeua.

Trener domaćih je već na početku drugog poluvremena rešio da trostrukom izmenom razmrda ekipu, a među rezervistima je u igru ušao i Saša Lukić.

Posle samo desetak minuta igre u nastavku gosti su udvostručili prednost kada je Rodrigo De Paul sjajno poklopio loptu nakon asistencije Pereire u 54. minutu.

Delovalo je da je Torino na ivici provalije, a onda je usledilo munjevitih dva minuta u kojem su stigli d izjednačenja.

Najpre je Andrea Beloti postigao gol u 67. minutu na asistenciju Bonacolija, da bi se nakon samo minut i sam italijanski napadač upisao u strelce. Već u narednom minutu gosti su odgovorili golom pošto je Ilija Nestorovski na asistenciju Pereire pogodio.

Krotone je ostvario prvu pobedu u Seriji A.

To im, međutim, nije mnogo pomogla kada je u pitanju pozicija na tabeli, pošto su ostali poslednji.