ČEKIĆARI SE NE ŠALE: Vest Hem posle preokreta srušio Lids!

11.12.2020

22:38

Fudbaleri Vest Hema savladali su Lids sa 2:1 u okviru

Sjajan fudbal gledali smo u Lidsu

Odličnu fudbalsku predstavu su priredili fudbaleri Lidsa i Ves Hema na Eland Roudu u petak uveče. Ovim susretom je i zvanično počelo 12. kolo, a utakmica je bila vrlo uzbudljiva već na samom startu.

Lids je u uvodnih pet minuta iznudio jedanaesterac koji je prvo odbranio Fabijanski, ali je isti ponovoljen i tek onda je postignut pogodak, pa je Lids od 6. minuta vodio sa 1:0 zahvaljujući Kliču.

Vest Hem je do kraja prvog poluvremena ipak uspeo da izjednači.

Souček je u 25. minutu utakmice posle kornera odlično odreagovao i glavom loptu poslao u mrežu za veliku radost popularnih "Čekićara".

Sa ovim rezultatom se i otišlo na "veliki" odmor, a po povratku Vest Hem je za nijansu bio bolji protivnik.

Činilo se da će se i ovaj meč završiti bez pobednika, ali se u 80. minutu sve promenilo. Anđelo Ogbona je bio heroj Vest Hema, on je takođe posle prekida bio odlično postavljen i svojim golom doneo potpuni preokret.

Vest Hem sada ima 20 bodova i nalazi se na 5. mestu, dok je Lids 14. sa 14 osvojenih bodova.