PONIŽAVANJE: Milivojevićev Palas RAZBIO Banetov Vest Bromvič!

06.12.2020

14:59

Kristal Palas je razbio Vest Bromvič u gostima 5:1 (1:1) u 11. kolu Premijer lige.

Luka Milivojević

Svemu je "kumovao" crveni karton koji je igrač domaćih Mateus Pereira dobio već u 34. minutu.

Brazilac je u padu nogom u međunožje udario Patrika van Anholta, to je naravno primećeno u VAR sobi, pa je posle toga Bilićev tim krenuo ka debaklu...

"Orlovi" su poveli u 8. minutu autogolom Furlonga, izjednačio je Galager posle pola sata, dok smo u nastavku videli još četiri gola u mreži Džonstona, a nije pomoglo ni što je u odbrani imao veterana kakav je Branislav Ivanović.

Po dva gola dali su Zaha (55' i 68') i Benteke (59' i 82'), pa se tako tim koji kao kapiten predvodi Luka Milivojević radovao pobedi.

To je prva posle dva kola i sada su skočili na 11. mesto, dok je VBA ostao u opasnoj zoni.