ŠAMARČINA: Pobedili su Real, a sada je i Barselona NA KOLENIMA!

05.12.2020

22:13

Nova senzacija u Laligi! Posle Real Madrida Kadiz je savladao i Barselonu sa 2:1 na stadionu "Karanca".

Lionel Mesi

Barselona je upisala četvrti poraz ove sezone, ima samo 14 osvojenih bodova iz 10 odigranih utakmica i nalazi se na 7. poziciji na tabeli.

Kadiz je poveo golom Alvara Himenesa već u osmom minutu.

Posle kornera sa leve strane je dočekao loptu i sa nekoliko centimetara od gol-linije je zakucao loptu u mrežu Marka Andrea Ter-Štegena.

Barsa je napadala, imala mnogo više šuteva ka golu Kadisa, ali je izjednačila tek u 57. minutu.

Leo Mesi je odlično iskontrolisao loptu na ivici kaznenog prostora, proigrao je Đordija Albu, a on je u pokušaju da centrira pogodio Pedra Alkalu i lopta je završila u mreži.

Međutim, samo pet minuta kasnije nova katastrofalna reakcija odbrana Barselone i lukavi Alvaro Negredo to koristi.

Očajno su iskomunicirali Lengle i Ter-Štegen, a iskusni napadač se prikrao, uzeo loptu i ušetao se u prazan gol, što je bio konačan rezultat.