BLAMAŽA: Šokantan poraz Vladana Milojevića!

1

Fudbaleri Al Ahlija je izgubio od Damaca sa 4:3 u 7. kolu saudijske lige.

Starsport
Vladan Milojević

Naime, "zeleni" su vodili sa 3:1 do 75. minuta, a na kraju su izgubili rezultatom 4:3 od ekipe Damaca koja je ore ovog kola bila ubedljivo poslednja na tabeli.

Al Ahli je propustio priliku da pobedom dođe do deobe prvog mesta sa Al-Hilalom.

Podsetimo, Vladan Milojević poslednjih dana figurira kao glavni kandidat za novog selektora reprezentacije Srbije, pa se ponovo nalazi "pod" lupom ovdašnje javnosti.

Krenulo je odlično po njegov tim, a sve zahvaljujući bivšem igraču Čukaričkog Samjuelu Ovusu. Fudbaler iz Gane je najpre u 12. minutu, a onda i 18. doneo brzih 2:0 za gostujući tim. Rezultat je smanjio Emilio Zelaja u 25. minutu golom iz penala, a 10 minuta kasnije se u strelce upisao i bivši srpski reprezentativac Ljubomir Fejsa.

Rezultat 3:1 bio je na semaforu sve do 75. minuta, a onda je krenuo potpuni "potop" Al Ahlija. Tada je Zelaja prepolovio zaostatak Damaca, a samo minut kasnije Faruk Čafai doneo izjednačenje. U drugom minutu nadoknade potpuni šok za Milojevića, Fejsu i ekipu Al Ahlija, pošto je Mazen Abu Šarara doneo prvu pobedu Damacu ove sezone.

FSS PRESEKAO: Srbija dobija OGROMNO pojačanje iz Bundeslige?