AUTOGOL SPASIO RANJENI REAL: "Kraljevići" jedva iščupali bod u Sevilji!

05.12.2020

17:44

Fudbaleri Reala slavili su kao gosti protiv Sevilje sa 1:0 u utakmici 12. kola La Lige.

Zinedin Zidan

Kraljevski klub nije do tri boda došao lako, ali napokon mogu da odahnu posle poraza od Šahtjora u Ligi šampiona.

U prvom poluvremenu viđene su dve šanse i obe za goste iz Madrida.

Meč na "Ramon Sančes Pishuanu" je rešen u 55. minutu. Posle centaršuta sa leve strane, Vinisijus je uklizao, ali nije uspeo da zahvati loptu. Ona je pogodila golmana Bonoa koji je nespretno reagovao i lopta je završila u mreži.

U timu Sevilje je od 64. minuta zaigrao reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj koji je deset minuta kasnije imao priliku iz slobodnog udarca. Odlično je šutirao, ali je lopta za malo prošla kraj leve stative.

Real se od postignutog gola veoma dobro branio, tako da Andalužani nisu imali previše situacija iz kojih bi mogli da izjednače.