REMI PO UKUSU BAJERNA: Bez pobednika u Leverkuzenu!

29.11.2020

17:03

Fudbaleri Bajer Leverkuzena i Herteremizirali su 0:0 u ovkiru 9. kola Bundeslige.

Bez golova u Leverkuzenu

Nisu se tresle mreže u meču 9. kola Bundeslige, koje je bilo izuzetno efikasno. Leverkuzen je tako prekinuo seriju od pet uzastopnih pobeda u Bundesligi i pet u svim takmičenjima.

Navikao nas je Bajer na zanimljive utakmice, ali ova je bila za zaborav. Tokom čitave utakmice nisu mogli da stvore jednu pravu, ozbiljnu šansu za gol. Najbolja prilika na celom meču viđena je u osmom minutu. Lukebakio je gađao glavom u rašlje, ali je sjajno odbranio Hradecki.

U drugom poluvremenu nismo videli nijedan udarac u okvir gola. Netipično za Bundesligu.