Mihina Bolonja SRUŠILA Krotone, Milan nastavlja da MELJE!

29.11.2020

17:00

Fudbaleri Milana nastavili su sa pobedama u Seriji A, ovog puta su bili bolji od Fiorentine 2:0.

FK Milan

"Rosoneri" su na svom San Siru upisali sedmi trijumf tako što su sve završili za nepunih pola sata.

Strelci su bili Alezio Romanjoli i Frenk Kesi iz penala, koji je još jedan udarac sa "bele tačke" imao, ali je promašio, tačnije odbranio mu je Bartolomej Dragovski.

Za golste iz Firence ceo meč je odigrao Nikola Milenković, a Dušan Vlahović je izašao u 77. minutu.

Milan je ostao prvi na tabeli, sa pet bodova više od prvog pratioca i gradskog rivala Intera.

U drugom meču u istom terminu, Bolonja Siniše Mihajlovića je savladala Krotone 1:0.

Čovek odluke bio je Roberto Sorijano u finišu prvog poluvremena posle jedne konfuzije u petercu gostiju.

Krotone, za koji je 58. minuta igra Miloš Vulić, je jedini tim u Seriji A bez pobede, dok je Bolonja u sredini.