SUPERLIGA: Spartak rutinski sa Javorom, Mladost i Čukarički podelili "plen"!

20.11.2020

18:42

Spartak iz Subotice je uspeo da slavi na gostovanju Javoru sa ubedljivih 1:3 u okviru 15. kola Superlige Srbije.

FK Spartak

Javor je krunisao terensku nadmoć i u 13. minutu preko Ilića stigao do prednosti.

Javor je bio bolji rival sve do 29. minuta kada je Dujmović uspeo da izjednači rezultat na 1:1, a u 38. minutu potpuni preokret, Spartak je stigao do prednosti iz kaznenog udarca pošto je Milošević pogodio.

Do kraja prvog poluvremena još jedan gol u mreži Ivanjičana, Otašević je pogrešio i Spartak nije imao previše težak posao, Vidaković je bio strelac u 41. minutu utakmice.

U duelu Mladosti i Čukaričkog nije bilo pobednika - 1:1.

Gosti su poveli preko Ndiajea u 50. minutu utakmice, ali je pred kraj, u 82. minutu, Bojović izjednačio na 1:1.

Radnik iz Surdulice je stigao do nove pobede u domaćem šampionatu pošto je savladao Mačvu na svom terenu ubedljivo sa 3:0.

Strelci za domaćina su bili Makarić iz penala, Mitošević u 45. minutu i Pavlov u 62. minutu utakmice.