ČUDO NA PIRINEJIMA: Real, Barsa i Atletiko im gledaju u LEĐA, BAJKA traje!

08.11.2020

19:03

Ne nameravaju da posustanu.

Leo Mesi protiv Serhija Ramosa na meču Barselona - Real Madrid

Fudbaleri Real Sosijedada savladali su na "Anoeti" Granadu sa 2:0 u okviru 9. kola španske Primere.

Golove za domaće postigli su Monreal u 23. i Ojarzabal u 27. minutu, što je bilo dovoljno timu iz San Sebastijana da ponovo zasedne na čelo tabele.

U 54. minutu Vilijem Hoze je propustio priliku da sve reši sa bele tačke, ali gosti nisu imali znanja i umeća da zakomplikuju život "zahuktalom" Sosijedadu.

Zanimljivo je da drugo mesto u La ligi drži Viljareal, koji je ranije u nedelju pobedio Hetafe u gostima rezultatom 3:1.

Sosijedad sada ima 20 bodova, "žuta podmornica" 19, a šansu da izjednači taj učinak ima i Real madrid koji gostuje Valensiji na "Mestalji".