SUPERLIGA: Minimalci Rada i Proletera, IZNENAĐENJE u Novom Pazaru!

07.11.2020

15:05

Igra se 14. runda.

Igrači FK Rad

Odigrana su tri meča u 14. kolu Superlige Srbije. Rad je savladao Bačku u gostima minimalnim rezultatom, dok je Proleter na isti način nadigrao Napredak. Zlatibor je iznenadio Novi Pazar na strani rezultatom 2:1 (1:1).

"Građevinarima" je trijumf u Vojvodini doneo Martin Novakovič, golom u 23. minutu susreta, a gosti su zadržali prednost do kraja i upisali nova tri boda.

Đokić je sa dva komada savladao Novopazarce, čiji jedini pogodak je delo Sisea.

Siniša Babić je u 50. minutu iz penala pomogao Proleteru da upiše vredna tri boda protiv kruševačkog Napretka.