SRBI POLOVIČNI: Ivić u nadoknadi do pobede, Paunović doživeo debakl!

04.11.2020

21:06

Srpski treneri Vladimir Ivić i Veljko Paunović imali su polovičan učinak u 10. kolu Čempionšipa.

Vladimir Ivić

Ivićev Votford savladao je direktnog konkurenta u borbi za vrh tabele, ekipu Stouka sa 3:2.

Gosti su poveli već u 2. minutu preko Flečera. Ipak, Votford do kraja poluvremena poravnava na 1:1, a strelac je bio Tom Kleverli.

Tim sa Vikaridž Rouda je u 61. minutu dobio penal, kojeg je u gol pretvorio Pedro. Međutim, tu nije bio kraj drame. Stouk 20 minuta kasnije postiže novi gol i izjednačava na 2:2, pogodio je Pauel. Veliku pobedu Iviću donosi Ismaila Sar golom u 93. minutu.

Reding, Veljka Paunovića, doživeo je drugi neuspeh u nizu. Posle poraza od Koventrija, od londonskog tima bio je bolji Preston sa 3:0.

Posle prvih 45 minuta bilo je 0:0, a onda su gosti u nastavku postigli tri gola, a uz to promašili i penal. Sinkler, Ris i Pots su doneli pobedu Prestonu.

Reding je i dalje prvi na tabeli, ali sad ima samo tri boda više od drugog Svonsija. Sa druge strane Votford je pobedom skočio na 4. mesto.