REŠETA I NE PITA ZA MILOST: Nova majstorija Despotovića!

31.10.2020

14:12

Srpski reprezentativac Đorđe Despotović nastavio je da pruža sjajne partije u Premijer ligi Rusije.

Đorđe Despotović

Despotović je bio strelac u trijumfu Rubina u Kazanju protiv Arsenala iz Tule 3:1.

Bivši đak Crvene zvezde postigao je drugi gol na meču, u 22. minutu, kada se sjajno namestio i "kiflom" pogodio suprotan ugao sa desne strane.

Bio je to šesti pogodak popularnog Desporta ove sezone, a ima još i dve asistencije...

U tom meču za domaćina su se upisali Karl Starfelt u 20. i Soltmurad Bakaev u 53, dok je poraz Arsenala ublažio Kiril Pančenko sedam minuta pre kraja.

Za Arsenal je svih 90 minuta odigrao njegov klasić iz Zvezde Goran Čaušić.