SASUOLO I DALJE NEPORAŽEN: Đuričić ponovo BRILJIRA, pogodio i Lukić u spektakularnom meču!

0

Fudbaleri Sasuola odigrali su nerešeno 3:3 protiv Torina u 5. kolu Serije A.

Tanjug/AP
Filip Đuričić

Sasuolo u ovoj sezoni još uvek nije poražen, a sada su bili na ivici da dožive prvi, ali su se za 20 minuta ekspresno vratili i izvukli bod protiv Torina.

Gosti su golom Karola Linetija u 33. minutu došli do vođstva po maglovitoj večeri u Mapei regiji u Italiji i to je bilo sve što smo videli u prvih 45 minuta.

Malo ko je verovao da nas u nastavku čeka spektakl, a Filip Đuričić je u 71. minutu utakmice postigao izjednačujući pogodak kada se u kaznenom prostoru sjajno snašao i petom iz peterca loptu poslao u mrežu.

Andrea Beloti je samo šest minuta kasnije vratio prednost Torinu, da bi Saša Lukić već u 79. minutu na asistenciju Belotija postigao gol za vođstvo Torina od 3:1.

Svi su mislili da će gosti zahvaljujući magli, Belotiju i Lukiću odneti sva tri boda, ali onda kreće šou. Blickrig Sasuola, dva gola za dva minuta. Prvo je Vlad Kirikeš postigao golčinu u 84. minutu za 2:3, a na 3:3 postavlja Frančesko Kaputo samo minut kasnije.

TRENUTAK ODLUKE NA MARAKANI: Stigao Rodićev PCR TEST!
0
NEREALNE SCENE U ŠPANIJI: Neću da stojim mirno u njegovu čast, ON JE BIO PEDOFIL I SILOVATELJ!