FANTASTIČNI MBAPE: Kanonada šampiona u završnici!

16.10.2020

21:46

Rutinska pobeda branioca titule u sedmoj rundi francuskog šampionata.

Napadač PSŽ-a Kilijan Mbape

Fudbaleri PSŽ-a deklasirali su ekipu Nima u gostima u 7. kolu Lige 1 rezultatom 4:0 (1:0).

Parižanima je posao bio olakšan od 12. minuta, kada je fudbaler domaćih Landre zaradio isključenje. Aktuelni prvak Francuske je brojčanu prednost na terenu iskoristio već do kraja prvog dela igre, s obzirom da je Kilijan Mbape postigao prvi gol na utakmici, na asistenciju Rafinje.

U završnih 15-ak minuta meča usledila je prava kanonada finaliste Lige šampiona. Pogađali su Florenci i Mbape, da bi Pablo Sarabija na dva minuta pre kraja postavio konačnih 0:4.

U drugoj utakmici dana, Dižon i Ren su remizirali sa 1:1.