BLAMAŽA ŠAMPIONA EVROPE: Sjajni Hofenhajm BRUTALNO ponizio Bajern!

27.09.2020

15:37

Fudbaleri Hofenhajma deklasirali su Bajern Minhen sa 4:1 u 2. kolu Bundeslige.

Bičakčić pogađa za vođstvo Hofa

Domaćin je zasluženo stigao do ubedljive pobede protiv šampiona Evrope. Hans Flik jeste ostavio Levandovskog na klupi, ali ostatak tima je bio tu od Nojera, pa sve do Gnabrija.

Bičakčić je u 16. minutu doveo Hofenhajm u prednost, a samo osam minuta kasnije Munas Dabur pogađa za senzacionalnih 2:0.  Bajern je uspeo pre poluvremena, preko Kimiha da smanji na 2:1.

U 57. minutu ulazi i Robert Levandovski, ali njegov ulazak nije doneo ništa specijalno u igri minhenskog velikana. Hrvatski napadač Andrej Kramarić je ubrzo potpuno razbio Bajern.

Prvo je u 77. minutu pogodio na asistenciju Bebua, a onda je u nadoknadi vremena precizno izveo penal za ubedljivih 4:1.

Bajern posle dva kola ima polovičan učinak od jedne pobede i poraza, dok Hofenhajm sedi na čelu tabele sa maksimalnih 6 bodova.