(VIDEO) O FILIPOVOJ SUKNJICI BRUJI CELA ITALIJA: Četvorka Sasuola, MAJSTORIJA Đuričića!

27.09.2020

13:21

Ubedljiv trijumf nad Specijom.

Filip Đuričić

Ekipa Sasuola deklasirala je Speciju u gostima u 2. kolu Serije A sa 4:1(1:1), a meč je obeležio srpski internacionalac Filip Đuričić.

Srbin je postigao vodeći gol za gostujući tim u 12. minutu i to na maestralan način. Najpre je provukao loptu kroz noge protivniku, da bi potom preciznim udarcem pogodio dalji ugao gola Specije koji je danas branio iskusni Holanđanin Zet.

Do kraja prvog poluvremena novi član italijanskog prvenstva je izjednačio preko Galabinova, da bi Sasuolo u drugom delu preko Berardija, Defrela i Kaputa do vrha napunio mrežu rivala.

Njima je ovo prva pobeda u šampionatu, nakon startnog remija, dok je Specija odigrala tek prvi susret.