(FOTO) OGROMAN HENDIKEP ZA "ORLOVE": Tumbakovićeva velika UZDANICA propušta Norvešku!

0

Uoči meča odluke u Oslu.

Starsport
Selektor Srbije Ljubiša Tumbaković

Fudbalska reprezentacija Srbije gostovaće 8. oktobra Norveškoj u Oslu u sklopu baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo bez krilnog fudbalera Filipa Kostića, potvrđeno je "Mocartsportu" iz Fudbalskog saveza Srbije.

Kostić se povredio na bundesligaškom susretu Ajntrahta i Herte koji je napustio posle 15 minuta igre, a pregled je ustanovio da se radi o istegnuću ligamenata pa srpskog asa čeka višenedeljna pauza.

- Po informacijama koje imamo, sve govori da nećemo moći da računamo na Kostića za Oslo - pojasnio je sportski direktor FSS Vladan Matijašević.

Filip Kostić

Tumbakovićeva alternativa po levoj strani mogli bi biti Filip Mladenović ili debitant Mihajlo Ristić.

Podsetimo, "orlovi" čekaju plasman na kontinentalno prvenstvo punih 20 godina.

(VIDEO) ŠOKANTAN START LE TALEKA: Bivši fudbaler Zvezde NAMERNO udario protivnika u MEĐUNOŽJE!
0
JEZIVO: Naoružani lopovi opljačkali čuvenog napadača, on i porodica prisustvovali krađi!