U SENCI KOSTIĆEVE POVREDE: Ajntraht razbio Hertu u Berlinu!

petak, 25. 9. 2020.| 22:48

0

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfura savladali su Hertu u Berlinu sa 3:1 u prvom meču 2. kola Bundeslige.

Tanjug/AP
Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta

Gosti iz Frankfurta odigrali su perfektnu utakmicu. Kontrolisali su dešavanja tokom celog meča, a bravu domaćih otvorili su u 30. minutu. Andre Silva bio je precizan sa bele tačke za 1:0.

Samo sedam minuta kasnije njegov partner u napadu Bast Dost duplira vođstvo i tada je bilo jasno da će bodovi u Frankfurt.

Sudbinu Herte zapečatio je Rode u 71. minutu. Počasni pogodak za domaćina postigli su gosti. Hintereger je zatresao sopstvenu mrežu za konačnih 1:3. Srpski reprezentativac iz redova Ajntrahta, Filip Kostić, napustio je igru u 15. minutu zbog povrede kolena.

Ajntraht je posle remija u prvom kolu sada pobedio i ima četiri boda što ga bar na nekoliko sati drži na prvom mestu. Herta ostaje na tri boda.

ĐUMIJU NIJE LAKO ZBOG POBEDE NAD SVOJIM KLUBOM: Evo kako je trener Radničkog prokomentarisao trijumf nad Partizanom!