(VIDEO) FINALE KUPA GRČKE: Ranđelović doneo pehar Olimpijakosu

12.09.2020

21:08

Crveno-beli osvojili trofej.

Lazar Ranđelović salvi gol

Fudbaleri Olimpijakosa osvojili su Kup Grčke! Crveno-beli su u finalu savladali gradskog rivala, AEK, rezultatom 1:0, a jedini gol na meču postigao je Lazar Ranđelović.

Igrao se deseti minut kada je potencijalni reprezentativac Srbije ušao u kazneni prostor rivala sa desne strane i preciznim udarcem zatresao mrežu.

Crveno-beli su imali šansu da postignu još jedan gol u 56. minutu, ali Jusef El Arabi nije uspeo da zatrese mrežu sa bele tačke. Golman AEK-a Panajotis Cintotas je nogom uspeo da zaustavi pokušak Marokanca.