DEBI IZ SNOVA PROTIV NEUGODNOG RIVALA: Ivićev Votford slavio na početku Čempionšipa!

11.09.2020

20:47

Srpski trener Vladimir Ivić upisao je trijumf na zvaničnom debiju na klupi Votforda.

Vladimir Ivić

Stršljenovi su na svom terenu sa minimalnih 1:0 savladali nezgodni Midlsbro, koji sa klupre predvodi iskusni Nil Vornok.

Jedini gol na meču postigao je defanzivac Votforda Kreg Ketkart posle kratke korner kombinacije i sjajnog centaršuta Seme u 11. minutu. Mogao je domaćin do kraja prvih 45 minuta i da uveća prednost, ali to se nije dogodilo.

U drugom poluvremenu gosti iz Midlsbroa su bili bolji rival, imali su više šuteva ka golu, ali nisu uspeli da stignu do remija.

Tako je debi Vladimira Ivića na klupi Votforda u zvaničnim utakmicama prošao veoma uspešno. U narednom kolu Votford gostuje Šefild Venzdeju, dok Midlsbro dočekuje Bornmut.

Navijači Votforda koji zbog pandemije koronavirusa nisu mogli da se nađu na Vikaridž roudu, su ovaj trijumf znali kako da proslaveu svojim domovima.