FEŠTA U SOLUNU: Živković debitovao, PAOK pobedio!

11.09.2020

21:04

Solunski velikani Aris i PAOK upisali su pobede na startu grčkog fudbalskog šampionata.

Andrija Živković

PAOK je trijumfovao na svom terenu protiv AEL-a iz Larise sa 1:0. Jedini pogodak za crno-bele postigao je 18-godišnji Kristos Colis na asistenciju Bisesvara u 16. minutu.

Srpski fudbaler Andrija Živković ušao je u igru u 76. minutu za pobednika, za kojeg je na golu stajao Živko Živković. U gostujućem timu do 58. minuta igrao je Radomir Milosavljević.

Aris je na svom terenu bio bolji od Lamije sa 3:1, ali tek posle preokreta. Gosti su poveli golom srpskog fudbalera Romanića sa bele tačke  38. minutu.

Ipak, u poslednjih 20 minuta Solunci stižu do pobede. Prvo je izjednačio 31-godišnji Španac Kristijan na asistenciju Fetfacidisa u 72. minutu, da bi šest minuta kasnije Gama sa bele tačke doveo Solunce u vođstvo. Pobedu domaćih potvrdio je Bertoljo u 89. minutu.