(VIDEO) BLEDA ZVEZDA PREGRMELA TIRANU: Tomane skratio MUKE crveno-belih za prolaz u treće kolo kvalifikacija za LŠ!

25.08.2020

19:41 >> 22:12

Srpski šampion prošao dalje.

Tirana - Crvena zvezda

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Tiranu na stadionu "Er Albanija" rezultatom 1:0 (0:0). Jedini gol na meču postigao je Tomane u 62. minutu posle kornera, na asistenciju Kataija.

Crveno-beli su imali dosta sreće u prestonici Albanije. Muče je pogodio stativu tri minuta pre gola Zvezde, a u samoj završnici propustili su veliku priliku pred Borjanovim golom.

Prvu šansu na utakmici imao je Katai u šestom minutu. Potom je usledila ofanziva gostiju, ali bez velikih šansi, dok je čuvar mreže gostiju u par navrata odlično intrvenisao. U drugom delu, sve je rešeno pomenutim golom Portugalca, pa je aktuelni prvak Srbije uspeo da obezbedi prolaz u treće kolo kvalifikacija za elitno takmičenje.

Tok meča iz Tirane mogli ste da pratite uživo na našem portalu.

Kraj utakmice, Tomane doneo Zvezdi prolaz dalje!

90+4. minut - Puno sreće za tim Dejana Stankovića u konfuziji pred golom Borjana posle smušene odbrane.

90. minut - Švedski arbitar nadoknadiće četiri minuta u drugom delu susreta.

87. minut - Neopreznost odbrane gostiju prošla je nekažnjeno, finiš meča, Zvezda ima minimalnu prednost.

85. minut - Milan Rodić je propustio lepu priliku iz drugog plana da reši pitanje pobednika. Ujedno Avdijaja menja Kalea u redovima Tirane.

83. minut - Njegoš Petrović ulazi u igru umesto Gejlora Kange.

80. minut - Dobra akcija Ivanića i Gobeljića, ali je desni bek srpskog prvaka izblokiran.

76. minut - Ljori menja Hočaljarija.

73. minut - Prva izmena u redovima domaćeg tima. Vrapi menja Kobinu.

70. minut - Neprecizan udarac Kange sa distance.

68. minut - Kobina je promašio veliku šansu da poravna rezultat. Šutirao je neprecizno, a imao je samog Mučea na drugo stativi. Sreća za crveno-bele...

66. minut - Pokušao je Katai, ali samo novi korner za Zvezdu.

62. minut - GOOOOL! Tomane je postigao gol posle kornera na asistenciju Kataija! Srpski šampion je iskoristio prvu priliku u drugom poluvremenu.

60. minut - Rodić menja Degeneka.

59. minut - Muči je pogodio stativu, posle dobrog udarca i prodora iskosa sa leve strane.

55. minut - Katai je pogodio živi zid, a Kanga je potom iznudio korner.

53. minut - Najdoski je zaradio žuti karton, crveno-beli će izvesti slobodan udarac iz opasne pozicije.

50. minut - Zvezda je ofanzivnije započela drugo poluvreme, ali se muči da stvori konkretniju šansu pred golom Tirane.

46. minut - Počinje drugi deo susreta. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković odlučio je da ubaci Mirka Ivanića umesto Srđana Spiridonovića.

45+2. minut - Kraj prvog dela meča, bez golova u Tirani.

45. minut - Švedski arbitar je pokazao da će se igrati još dva minuta nadoknade vremena.

43. minut - Čolaka je dobio žuti karton nakon prekršaja nad portugalskim centarforom.

39. minut - Crveno-beli ponovo imaju više loptu u svom posedu, ali ne uspevaju da probiju blok Tirane.

34. minut - Javnu opomenu zaradio je i Seku Sanogo.

32. minut - Prvi žuti karton zaradio je Vanđeli.

31. minut - Hočaljari je šutirao sjajno u suprotan ugao iz slobodnog udarca, ali je golman Zvezde krajnjim naporom izbacio loptu u korner.

25. minut - Kala je pokušao udarcem sa distance, ali je Milan Borjan uspeo da intrveniše.

23. minut - Polovina prvog dela meča, bez golova u Tirani.

19. minut - Muči je šutirao pored leve stative, prva polušrilika za albanskog prvaka.

15. minut - Tomane je izborio korner u duelu sa Najdoskim.

12. minut - Crveno-beli kontrolišu ritam, ali samo jedna velika prilika za srpskog šampiona.

6. minut - Tomane je iznudio prekršaj iz povoljne pozicije. Katai je centrirao, pokušao je Milunović, ali je glavni arbitar Skjeberg singalizirao da se defanzivac crveno-belih nalazio u ofsakdu. Odmah u narednom napadu Katai je imao soloprodor, ali je šutirao neprecizno.

5. minut - Bez velikih uzbuđenja na početku meča na stadionu "Er Albanija".

1. minut - Počeo je meč u Tirani.