(VIDEO) MESI I RONALDO MOGU DA MU POZAVIDE: Fudbaler Loznice postigao golčinu o kojoj će se dugo pričati!

16.08.2020

09:54

Fudbaleri Loznice savladali su Kolubaru sa 4:2 u 1. kolu Prve lige Srbije. Duel dva tima obeležio je spekatkularni pogodak domaćeg fudbalera, Boška Vraštanovića.

RepublikaFoto: youtube.com/printscreen
Slavlje posle gola Vraštanovića

Ovakvi golovi se retko viđaju, pa je prava šteta što zbog pandemije koronavirusa nije bilo publike na stadionu u Loznici.

Vraštanović je ovaj spektakularan pogodak postigao u 18. minutu meča. Lopta je do njega stigla posle gužve na levom krilu u napadu domaćih i kada se to dogodilo, Boško je ispalio fantastičnu "kiflu" koja je lobovala golmana gostiju jer je išla po paraboli, a golman je bio van linije svog gola.

Kosta Dražić je kasnije postigao još dva i Goran Matić još jedan gol za Lozničane koji su na kraju pobedili sa 4:2 u meču gde su za Kolubaru pogađali Nemanja Bosančić i Andreja Stojanović.

Pogodak Vraštanovića možete da pogledate na snimku iznad počev od minut i 30 sekundi snimka.