SAVO BLISTA POSLE POBEDE: Evo zbog čega je zadovoljan trener Partizana!

15.08.2020

20:05

Trener fudbalera Partizana Savo Milošević bio je zadovoljan trijumfom njegovog tima Surdulici.

Savo Milošević

Crno-beli su sa 2:0 savladali domaći Radnik po veoma lošem i kišovitom vremenu. Partizan je utakmicu rešio u nastavku meča golovima Asana i Sadika.

- Ne znam šta više može da nas sastavi. Sve malere proživeli smo u prethodna četiri meča, mada je bolje reći tri, pošto je protiv Javora bilo dobro - rekao je Milošević.

On, ipak, nije bio zadovoljan otvaranjem utakmice.

- Opet smo loše ušli u meč, ali o tome neću ovog puta. Em ovo vreme, nije bio jak pljusak, ali otežava. Za drugo poluvreme mogu konačno da kažem da sam zadovoljan svim segmentima: borbenošću, voljnim momentom i efikasnošću. Mada, opet smo propsutili bezbroj šansi. Rekao sam pre početka prvenstva da moraju da se dobijaju mečevi na strani, momci su to ovoga puta ispoštovali.

Partizan drugu utakmicu u nizu nije primio gol, što je veliki napredak u odnosu na prva dva kola.

- Ako na dve utakmice ne primite gol, onda mi je baš drago. Ima još stvari koje valja popraviti, ali je bilo dobro