(VIDEO) ŠOK NA "MARAKANI": "Delije" će pobesneti, UŽASNA reakcija Zvezdine odbrane!

14.08.2020

17:59

Četvrto kolo superligaškog karavana.

Katai na meču protiv Spartaka

Fudbaleri Crvene zvezde i Spartaka igraju meč četvrtog kola Superlige Srbije, a na poluvremenu na Marakani rezultat je 1:1.

Velika uzbuđenja viđena su u prvom delu susreta. Najpre je El Fardu Ben promašio penal u 27. minutu, da bi pet minuta kasnije doveo u vođstvo aktuelnog srpskog šampiona. Ipak, čim su "golubovi" krenuli sa centra, usledio je detalj koji može da zabrine zvezdaše pred start kvalifikacija za Ligu šampiona. Subotičani su izveli preciznu akciju, centaršut sa desnog boka Nemanja Nikolić je "spustio" Lazaru Tufegdžiću, koji je iz srca kaznenog prostora zatresao mrežu Milana Borjana.

Dejan Stanković, trener Zvezde, u defanzivi je izveo četvorku Gajić, Pankov, Degenek i Rodić, a čini se da gosti prave dosta problema timu iz Ljutice Bogdana u prvih 45 minuta u derbiju Superlige Srbije.