CRNO-BELE ČEKA PAKAO: RFS razneo rivala u gostima i poslao snažnu poruku Partizanu!

12.08.2020

17:02

Fudbaleri RFS-a, Partizanovog rivala na startu evropskih kvalifikacija, ubedljivu su savladali na gostovanju Jelgavu sa 4:0 u 14. kolu letonskog šampionata.

Fudbaleri Partizana

Klub iz glavnog grada Letonije odigrao je savršenu utakmicu, koju je rešio već u prvom poluvremenu, posle kog je bilo 3:0.

Žužins je doneo prednost RFS-u u 26. minutu, a do kraja prvih 45 minuta strelci su bili Santana i Ikaunieks.

U drugom poluvremenu Partizanov rival spustio je tempo igre i postigao još jedan gol preko Nigerijca Ofora.

RFS je na ovoj utakmici igrao u formaciji 4-2-3-1.

Crno-beli jesu favoriti u duelu sa Letoncima, ali nikako ne smeju da se opuste, inače ih čeka veoma težak i neizvestan meč.

RFS se ovim trijumfom učvrstio na drugoj poziciji i trenutno ima 34 osvojena boda, pet manje od prvoplasirane Rige.