NIKOLIĆ JE MAJSTOR: Lokomotiva rutinski slavila na teškom gostovanju!

utorak, 11. 8. 2020.| 21:15

0

Fudbaleri Lokomotive savladali su Rubin u Kazanju sa 2:0 u 1. kolu ruske Premijer lige.

Starsport
Marko Nikolić

Marko Nikolić i njegovi momci su tako sjajno započeli novu sezonu i osvojili tri boda na veoma teškom i nezgodnom gostovanju.

Lokosi su pitanje pobednika rešili već u prvom poluvremenu. Moskovljane je u vođstvo doveo Aleksej Mirančuk u 2. minutu utakmice. U 26. već je bilo 2:0, ovog puta pogodio je Barinov.

To je bio, ispostaviće se, poslednji gol koji smo videli na utakmici. Rubin je od 65. minuta igrao sa igračem manje pošto je Begić dobio direktan crveni karton. Domaćin je do kraja meča bio bolji i opasniji rival, ali je Nikolićeva Lokomotiva uspela da se odbrani i osvoji tri važna boda.

U narednom kolu Lokomotiva u derbiju dočekuje Krasnodar na svom terenu.

(VIDEO) FENOMENALNA UVERTIRA ZA ARARAT: Zvezda RAZBILA Mladost u Lučanima