(VIDEO) NADREALNO: Bivši napadač Partizana postigao gol sa pola terena!

10.08.2020

08:53

Bivši napadač Partizana Nemanja Nikolić postigao je ludi gol u 3. kolu Superlige, kojim je pomogao svom Spartaku iz Subotice da na svom terenu savlada Metalac i nastavi sa sjajnim partijama i maksimalnim učinkom u prva tri kola.

RepublikaFoto: youtube.com/Superliga Srbija
Golman Metalca nemoćan

"Plavi golubovi" su slavili sa 4:1, iako su na poluvremenu gubili, a preokret su doneli Šimura u 52. Denković u 60, Nikolić u 67. i Vidaković u 87. minutu.

Upravo je gol Nikolića u 67. minutu bio i prelomni momenat meča, jer je njime sve rešeno.

Golman Metalca istrčao je daleko izvan svoje gol linije dok je gostujući tim započinjao napad. Međutim, posle gubitka lopte u blizini centra igrališta, ona je došla do napadača Spartaka, koji se nije dvoumio ni sekunde i odmah je uputio udarac ka golu, videvši golmana daleko van gol linije.