SUPERLIGA: Prva pobeda Voše, Čuka završila posao za devet minuta, dva penala i podela bodova u Novom Sadu

09.08.2020

21:01

Interesantno je bilo u nacionalnom šampionatu Srbije.

Fudbaleri Vojvodine slave gol na "Krovu"

Treće kolo Superlige Srbije kompletirano je utakmicama koje su igrane u nedelju od 20 časova i 30 minuta. Pobede su ostvarili Partizan, Čukarički i Vojvodina, dok su Proleter i Bačka podelili bodove.

Najubedljiviju pobedu ostvario je Partizan koji je sa 4:0 savladao Javor, a sve golove postigli su stranci.

Veoma interesantna situacija je viđena na Banovom brdu gde je Čukariučki u uvodnih devet minuta završio posao protiv Rada. "Brđani" su već u devetom minutu vodili sa 3:0, a tim rezultatom je utakmica i završena.

Fudbaleri Vojvodine su do prve pobede u sezoni došli na gostovanju Voždovcu. Ekipa Nenada Lalatovića je na poluvremenu imala tri gola prednosti, ali su "Zmajevi" do kraja uspeli da ublaže poraz, pa je meč završen rezultatom 3:1.

Najuzbudljivije je bilo u Novom Sadu gde su Proleter i Bačka odigrali meč bez pobednika. Domaći tim je poveo u 77. minutu iz penala preko Kneževića, ali je bod gostima doneo Krčmarević u poslednjim trenucima, takođe sa bele tačke.

SUPERLIGA, 3. KOLO

Mačva - Crvena zvezda 0:3 (0:1) /Krstović 24, Nikolić 65, Vulić 90/

Mladost - Inđija 2:0 (2:0) /Jovanović 23, 41/

Napredak - Radnik 2:1 (0:0) /Mrkić p. 61, Kočić 89 - Dimitrić 69/

Radnički - Novi Pazar 2:1 (2:0) /Stojiljković 14, Pejović p. 29 - Kurti 88/

Spartak - Metalac 4:1 (0:1) /Šimura 52, Denkovič 69, Nikolić 67, Vidaković 87 - Katanić 11/

TSC - Zlatibor 5:1 (2:0) /Skopljak 41, Zec 43, Silađi 68, Lukić p. 74, Tomanović 89 - Poček 81/

Čukarički - Rad 3:0 (3:0) /Šarić 5, Docić 6, p. 9/

Voždovac - Vojvodina 1:3 (0:3) /Gajić 54 - Bojić 6, Saničanin 27, Gemović 32/

Partizan - Javor 4:0 (3:0) /Sadik 13, 18, Suma 25, Asano 76/

Proleter - Bačka 1:1 (0:0) /Knežević p. 77 - Krčmarević p. 90/