(VIDEO) PLJUŠTAĆE OTKAZI: Veliki udarac za šampiona

02.08.2020

20:30

Sledi turbulentan period u klubu.

Koreografija "Delija" na utakmici protiv Ludogoreca 2016. godine

Šampion Bugarske, Ludogorec, poražen je od Lokomotive iz Plovdiva u meču Suprekupa rezultatom 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Dimitar Iliev u 89. minutu iz sjajnog volej udarca posle fenomenalne asistencije jednog od svojih saigrača.

Ipak, da Lokomotiva nije slučajno došla do trofeja jasno se vidi iz statistike, s obzirom na to da je odnos šuteva na gol protivnika bio 13:3 u korist gostiju iz Plovdiva, a šutevi u okvir gola su iznosili 8:1.

Treba napomenuti i to da je Ludogorec od 64. minuta imao igrača manje zbog crvenog kartona Džordana Ikokoa, ali tim iz Razgrada je i pre tog detalja bio nadigran.

Za Lokomotivu je ceo meč odigrao Miloš Petrović, bivši defanzivac Radničkog iz Niša.

Nema sumnje da će uprava Ludogoreca dobro razmotriti posle ovog meča na koga može da računa u bitnim utakmicama, a na koga ne.