(VIDEO) MOĆNA TROJKA ŠAMPIONA SRBIJE: Katai i Vulić prosuli magiju, Spiridonović zablistao na debiju!

01.08.2020

19:30

Fudbaleri Crvene zvezde su novu sezonu otvarili na "Marakani" pobedom protiv ekipe Novog Pazara rezultatom 3:0 u okviru 1. kola Linglong Superlige Srbije.

Strelac prvog gola na meču

Sve je bilo rešeno u prvom poluvremenu... Očekivano su crveno-beli krenuli ofanzivno.

Već u 8. minutu pao je gol na "Marakani", i to po ukusu navijača. Povratnik u redove Zvezde Aleksandar Katai je sjajno prošao po levoj strani, lepo uposlio Srđana Spiridonovića, kome nije bilo teško da postigne gol na svom debiju u crveno-belom dresu.

Samo 5 minuta kasnije, hladnokrvni MIrko Ivanić je povisio na 2:0 sa bele tačke za prvi gol u novom dresu sa brojem 4.

Nastavili su fudbaleri Zvezde u istom ritmu, ali na poluvreme se otišlo sa 2:0.

Do 81. minuta Zvezda nije uspela da stvori izgledniju šansu, a onda je je Miloš Vulić overio pobedu. Sjajno je iz slobodnog udarca prebacio živi zid i pogodio mrežu Drobnjaka.