(VIDEO) Sjajan gol Milenkovića, ipak Fiorentina je kapitulirala, prelep gol Sergeja iz slobodnog udarca!

26.07.2020

19:48

AS Roma je u 36. kolu italijanske Serije A savladala Fiorentinu sa 2:1.

Milenković proslavlja gol

U zaista dobroj utakmici videli smo ogroman broj šansi, a na kraju je Roma upisala tri boda pogocima sa penala.

Prvi gol je postignut u finišu prvog poluvremena. Dosuđen je penal, a Veretut je pogodio za 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a u nastavku smo gledali zaista odličnu utakmicu sa velikim brojem šansi.

Fiorentina je u 54. minutu izjednačila golom Milenkovića, da bi potom Roma krenula po pobedu.

Vučica je stvarala veliki broj šansi. Viole su se nekako branile, a u 86. minutu dosuđen je poprilično sumnjiv penal.

Džeko je bio u duelu sa golmanom Viola. Sudija je na zaprepaštenje svih pokazao na belu tačku, a Verett je pogodio za konačnih 2:1.

Od ostalih utakmica vredi izdvojiti visoku pobedu Lacija nad Veronom od 1:5 uz het-trik Imobilea, a jedan od strelaca bio je i srpski fudbaler Sergej Milinković Savić.

SPAL i Torino su odigrali 1:1, a Udineze je slavio na gostovanju kod Kaljarija sa 0:1.