VAR uništio Sasuolo na San Paolu, Đuričiću poništena DVA GOLA!

25.07.2020

21:58

Napoli je u 36. kolu italijanske Serije A savladao Sasuolo sa 2:0.

Igrači Napoliija

Hisaj je postigao sjajan gol za vođstvo Napolija na otvaranju meča, ali goste je u ovom meču uništio VAR.

Čak četiri pogotka su im poništena u ovom susretu. Prva 'žrtva' je bio Filip Đuričić, čiji je gol postignut u 37. minutu meča zbog ranijeg ofsajda. Nekoliko minuta ranije Filipu je takođe poništen gol.

Zatim je u 49. minutu meča poništen gol Franciska Kaputa. Ponovo je VAR javio da je bio ofsajd.

Samo desetak minuta kasnije i treći poništen gol. Treća žrtva je Domeniko Berardi i Sasuolo je doslovno uništen zbog VAR-a.

Nije ovaj tim do kraja uspeo da izjednači a u četvrtoj minuti nadoknade Napoli je preko Alana završio posao za konačnih 2:0.